Registrikaart · Äriregistri kanne 14560623
NorthStream OÜ
- Registrikood14560623
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202574 786 €
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NorthStream OÜ
- Registrikood
- 14560623
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.09.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 74 786 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 132 616 € → 74 786 € | -13,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+38631680192
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 74 786 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 74 786 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 132 616 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 141 509 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 166 313 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 168 562 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 201 058 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 245 279 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 786 € | 132 616 € | 141 509 € | 166 313 € | 168 562 € | 201 058 € | 245 279 € |
| Ärikasum enne makse | −20 524 € | −8092 € | 11 921 € | 51 839 € | 46 937 € | 78 350 € | 68 377 € |
| Aruandeaasta kasum | −20 524 € | −8092 € | 11 921 € | 51 839 € | 46 937 € | 78 350 € | 68 377 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 14,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 231 308 € | 252 067 € | 260 133 € | 248 012 € | 196 945 € | 149 790 € | 76 997 € |
| sh käibevarad | 231 308 € | 252 067 € | 260 133 € | 248 012 € | 196 945 € | 149 790 € | 76 997 € |
| sh raha | 231 223 € | 251 942 € | 242 250 € | 247 293 € | 196 475 € | 149 564 € | 76 639 € |
| Omakapital | 231 308 € | 251 832 € | 259 923 € | 248 003 € | 196 164 € | 149 227 € | 70 877 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 235 € | 210 € | 9,00 € | 781 € | 563 € | 6120 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % | 99,6 % | 99,6 % | 92,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -27,4 % | -6,1 % | 8,4 % | 31,2 % | 27,8 % | 39,0 % | 27,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.