Registrikaart · Äriregistri kanne 14561512
Auruproff OÜ
- Registrikood14561512
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025126 227 €
- KMKR numberEE102097461
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Auruproff OÜ
- Registrikood
- 14561512
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2018
- KMKR number
- EE102097461
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Nugise tee 26
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 126 227 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 141 832 € → 126 227 € | -3,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37254517710
- Veebilehtauruproff.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81221 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus teenis ettevõte 2025. aastal 126 227 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2025 | 126 227 € |
| 2024 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2025 | 141 832 € |
| 2023 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 112 193 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 8304 € |
| 2022 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 85 015 € |
| 2021 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 73 253 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 19 583 € |
| 2020 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 40 428 € |
| 2020 | Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008 | 4917 € |
| 2019 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 58 338 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 734 € | 141 832 € | 125 291 € | 88 055 € | 94 376 € | 45 345 € | 58 338 € |
| Ärikasum enne makse | 22 632 € | 3938 € | 12 744 € | 15 103 € | 28 273 € | 9072 € | 25 383 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 632 € | 3938 € | 12 744 € | 15 103 € | 28 273 € | 6572 € | 25 383 € |
| Tööjõukulud | 39 243 € | 46 212 € | 29 884 € | 17 100 € | 6875 € | 3327 € | 1846 € |
| Varad kokku | 118 554 € | 103 430 € | 100 871 € | 80 483 € | 64 704 € | 40 780 € | 32 277 € |
| sh käibevarad | 93 783 € | 79 882 € | 84 134 € | 65 190 € | 44 149 € | 34 322 € | 28 770 € |
| sh raha | 77 467 € | 45 946 € | 56 507 € | 51 737 € | 23 965 € | 19 969 € | 12 122 € |
| Omakapital | 104 645 € | 82 014 € | 78 075 € | 67 831 € | 52 728 € | 24 455 € | 27 883 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 909 € | 21 416 € | 22 796 € | 12 652 € | 11 976 € | 16 325 € | 4394 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,3 % | 79,3 % | 77,4 % | 84,3 % | 81,5 % | 60,0 % | 86,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,6 % | 2,8 % | 10,2 % | 17,2 % | 30,0 % | 14,5 % | 43,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.