Registrikaart · Äriregistri kanne 14562799
G Service OÜ
- Registrikood14562799
- Asutatud2018 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025242 510 €
- KMKR numberEE102100484
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- G Service OÜ
- Registrikood
- 14562799
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.09.2018
- KMKR number
- EE102100484
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 10.09 — 09.09
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Salumäe küla, Helmi
- Aadress kehtib alates
- 25.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Guldar Klimask | 52 % · 1300 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Karl Markus Krillo | 48 % · 1200 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Guldar Klimask | Juhatuse liige | 10.09.2018 |
| Karl Markus Krillo | Juhatuse liige | 16.08.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Guldar Klimask | suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses | 10.09.2018 |
| Karl Markus Krillo | otsene osalus | 04.08.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 242 510 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 255 026 € → 242 510 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256463334
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 242 510 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 242 510 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 255 026 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 179 294 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 97 709 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 36 362 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 8628 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 5774 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2916 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (7 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 242 510 € | 255 026 € | 179 294 € | 97 709 € | 36 411 € | 8955 € | 8690 € |
| Ärikasum | 1442 € | 306 € | 1782 € | 13 262 € | −7702 € | 526 € | −7690 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1424 € | 285 € | 1775 € | 13 262 € | −7702 € | 526 € | −7690 € |
| Aruandeaasta kasum | 1424 € | 285 € | 1775 € | 13 262 € | −7702 € | 526 € | −7690 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 63,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | 0,00 € | 199 € | 597 € | 641 € |
| Varad kokku | 29 773 € | 33 645 € | 35 343 € | 10 925 € | 2775 € | 1765 € | 1037 € |
| sh käibevarad | 29 773 € | 33 645 € | 35 343 € | 10 925 € | 2775 € | 1566 € | 240 € |
| sh põhivarad | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 199 € | 797 € |
| sh raha | 6888 € | 3636 € | 883 € | 488 € | 2225 € | — | — |
| Omakapital | 4378 € | 2954 € | 2669 € | 2524 € | −12 368 € | −4666 € | −5190 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 454 € | 169 € | −1606 € | −14 868 € | −7166 € | −7690 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 25 395 € | 30 691 € | 32 674 € | 6401 € | 3058 € | 104 € | — |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 2000 € | 12 085 € | 6327 € | 6227 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | 13 262 € | −7503 € | 1123 € | −7049 € |
| Aruanne esitatud | 08.04.2026 | 14.04.2025 | 05.03.2024 | 05.06.2023 | 10.05.2022 | 19.04.2021 | 13.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,7 % | 8,8 % | 7,6 % | 23,1 % | −445,7 % | −264,4 % | −500,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,1 % | 1,0 % | 13,6 % | −21,2 % | 5,9 % | −88,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 07.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 07.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.