Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14565668

LeaderGreen OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14565668
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20231
  • Müügitulu 2023187 158 €
  • KMKR numberEE102114593

Usaldusväärsuse indeks

40/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 13.09.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.09.2018 2018, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
LeaderGreen OÜ
Registrikood
14565668
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.09.2018
KMKR number
EE102114593
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Niguliste tn 4-3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu187 158 €+16,6
Müügitulu muutus572 495 € → 187 158 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46901Spetsialiseerimata hulgikaubandusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €739 tuh €1,5 mln €2,2 mln €3 mln €2019: 631 597 €20192020: 1 748 132 €20202021: 2 955 740 €2 955 740 €20212022: 572 495 €20222023: 187 158 €187 158 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2023. aastal 187 158 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008187 158 €
2022Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008572 495 €
2021Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 20082 955 740 €
2020Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 20081 748 132 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008631 597 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 1120182019: 120192020: 120202021: 020212022: 020222023: 112023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20231
20220
20210
20201
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu187 158 €572 495 €2 955 740 €1 748 132 €631 597 €
Ärikasum enne makse−81 548 €273 368 €1 078 274 €546 180 €8793 €
Aruandeaasta kasum−260 058 €259 707 €1 053 709 €510 994 €656 €
Tööjõukulud44 891 €0,00 €0,00 €0,00 €31 528 €
Varad kokku802 429 €1 765 400 €1 585 482 €585 348 €90 709 €
sh käibevarad302 429 €1 265 400 €1 085 482 €585 348 €90 709 €
sh raha30 699 €755 304 €503 563 €140 192 €3646 €
Omakapital704 694 €1 678 718 €1 491 528 €540 498 €29 503 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised97 735 €86 682 €93 954 €44 850 €61 206 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)10011
Omakapitali osakaal varadest87,8 %95,1 %94,1 %92,3 %32,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust-139,0 %45,4 %35,6 %29,2 %0,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang