Registrikaart · Äriregistri kanne 14569353
FLINK STUDIOS OÜ
- Registrikood14569353
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025179 319 €
- KMKR numberEE102099647
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FLINK STUDIOS OÜ
- Registrikood
- 14569353
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.2018
- KMKR number
- EE102099647
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paide tn 7-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 179 319 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 183 867 € → 179 319 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255569678
- Veebilehtflink.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59201 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine teenis ettevõte 2025. aastal 179 319 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2025 | 179 319 € |
| 2024 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2025 | 183 867 € |
| 2023 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 204 014 € |
| 2022 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 264 224 € |
| 2021 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 312 736 € |
| 2020 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 345 378 € |
| 2019 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 464 162 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 319 € | 183 867 € | 204 014 € | 264 224 € | 312 736 € | 345 378 € | 464 162 € |
| Ärikasum enne makse | −20 298 € | −18 928 € | −23 375 € | 29 534 € | 77 213 € | 101 625 € | 70 037 € |
| Aruandeaasta kasum | −20 298 € | −18 928 € | −23 375 € | 5928 € | 62 213 € | 101 625 € | 70 037 € |
| Tööjõukulud | 116 541 € | 134 599 € | 130 529 € | 137 154 € | 134 477 € | 127 438 € | 196 803 € |
| Varad kokku | 36 673 € | 59 756 € | 81 077 € | 105 858 € | 220 598 € | 203 498 € | 100 800 € |
| sh käibevarad | 31 103 € | 54 097 € | 74 471 € | 96 849 € | 212 263 € | 198 626 € | 98 341 € |
| sh raha | 13 595 € | 43 167 € | 50 046 € | 80 289 € | 187 858 € | 164 696 € | 57 987 € |
| Omakapital | 18 761 € | 39 059 € | 58 028 € | 81 403 € | 176 875 € | 174 662 € | 73 037 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 912 € | 20 697 € | 23 049 € | 24 455 € | 43 723 € | 28 836 € | 27 763 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,2 % | 65,4 % | 71,6 % | 76,9 % | 80,2 % | 85,8 % | 72,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −11,3 % | −10,3 % | −11,5 % | 2,2 % | 19,9 % | 29,4 % | 15,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.