Turundusinfo

OÜ Silmapaistev

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14570824
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20247924 €

Üldandmed

Ärinimi
OÜ Silmapaistev
Registrikood
14570824
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.09.2018
KMKR number
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi linn, Looga tn 8-19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7924 €+3,9
Müügitulu muutus10 481 € → 7924 €-7,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
74111Tööstustoote- ja moedisainPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 6451 €2020: 11 209 €2021: 12 766 €12 766 €2022: 12 596 €2023: 10 481 €2024: 7924 €7924 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tööstustoote- ja moedisain teenis ettevõte 2024. aastal 7924 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Tööstustoote- ja moedisain EMTAK 20257924 €
2023Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 200810 481 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 200812 596 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 200812 766 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 200811 209 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 20086451 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 112020: 12021: 12022: 12023: 12024: 00201920202021202220232024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20231
20221
20211
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu7924 €10 481 €12 596 €12 766 €11 209 €6451 €
Ärikasum enne makse7925 €4285 €4206 €2011 €2061 €1964 €
Aruandeaasta kasum7925 €4285 €4206 €2011 €2061 €1964 €
Tööjõukulud0,00 €2134 €6024 €5998 €5684 €5075 €
Varad kokku19 536 €17 437 €13 888 €10 346 €8124 €5377 €
sh käibevarad19 536 €17 437 €13 888 €10 346 €8124 €5377 €
sh raha19 513 €
Omakapital19 483 €17 437 €13 152 €8946 €6935 €4874 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised53,00 €0,00 €736 €1400 €1189 €503 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011111
Omakapitali osakaal varadest99,7 %100,0 %94,7 %86,5 %85,4 %90,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust100,0 %40,9 %33,4 %15,8 %18,4 %30,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang