Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14571522

Merili OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14571522
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20245813 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 21.09.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.09.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Merili OÜ
Registrikood
14571522
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.09.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, F. Tuglase tn 19
Aadress kehtib alates
19.06.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Merili Kilki100 % · 2500 €Ainuomand30.08.2025

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Merili KilkiJuhatuse liige30.08.2025

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Merili Kilkikõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige30.08.2025

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5813 €+2,7
Müügitulu muutus4774 € → 5813 €+6,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96231Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3106 €6211 €9317 €12 tuh €12 422 €201920202021202220235813 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 5813 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 20255813 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20084774 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20086679 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20088151 €
2020Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20086698 €
2019Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 200812 422 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu5813 €4774 €6679 €8151 €6698 €12 422 €
Ärikasum−2117 €−3701 €1704 €3573 €1975 €3921 €
Kasum enne tulumaksustamist−2117 €−3701 €1704 €3573 €1975 €3921 €
Aruandeaasta kasum−2117 €−3701 €1704 €3573 €1975 €3921 €
Tööjõukulud1698 €1019 €0,00 €0,00 €856 €3853 €
Põhivarade kulum869 €958 €808 €756 €470 €368 €
Varad kokku8110 €10 031 €13 671 €12 029 €8440 €7510 €
sh käibevarad6645 €7697 €10 379 €9847 €6101 €6059 €
sh põhivarad1465 €2334 €3292 €2182 €2339 €1451 €
sh raha3790 €
Omakapital7853 €9970 €13 671 €11 968 €8396 €6421 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum7470 €11 171 €9469 €5896 €3921 €0,00 €
Lühiajalised kohustised257 €61,00 €0,00 €61,00 €44,00 €1089 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000011
Ärikasum enne kulumit−1248 €−2743 €2512 €4329 €2445 €4289 €
Aruanne esitatud05.09.202529.06.202429.02.202412.09.202229.06.202122.06.2020
Omakapitali osakaal varadest96,8 %99,4 %100,0 %99,5 %99,5 %85,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−36,4 %−77,5 %25,5 %43,8 %29,5 %31,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang