Registrikaart · Äriregistri kanne 14572970
Temorp KV OÜ
- Registrikood14572970
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025202 265 €
- KMKR numberEE102759220
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Temorp KV OÜ
- Registrikood
- 14572970
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.09.2018
- KMKR number
- EE102759220
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ihaste põik 26-20
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 202 265 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 108 726 € → 202 265 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37251923476
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 193 095 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 193 095 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9170 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 100 837 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7889 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 610 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3750 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3520 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 3760 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 27 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 265 € | 108 726 € | 14 610 € | 3750 € | 3520 € | 3760 € | 27 000 € |
| Ärikasum enne makse | 188 721 € | 89 915 € | 13 689 € | 3329 € | 3092 € | 2093 € | 8120 € |
| Aruandeaasta kasum | 188 721 € | 89 915 € | 13 689 € | 3329 € | 3092 € | 2093 € | 8120 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 324 541 € | 168 133 € | 30 822 € | 17 043 € | 18 693 € | 17 224 € | 12 974 € |
| sh käibevarad | 189 841 € | 23 633 € | 30 822 € | 17 043 € | 18 693 € | 17 224 € | 12 974 € |
| sh raha | 103 971 € | 18 934 € | 27 123 € | 9704 € | 17 294 € | 17 025 € | 9324 € |
| Omakapital | 308 959 € | 120 238 € | 30 323 € | 16 634 € | 13 305 € | 10 213 € | 8120 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 582 € | 47 895 € | — | 0,00 € | 4982 € | 6440 € | 4854 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 499 € | 409 € | 406 € | 571 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 71,5 % | 98,4 % | 97,6 % | 71,2 % | 59,3 % | 62,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 93,3 % | 82,7 % | 93,7 % | 88,8 % | 87,8 % | 55,7 % | 30,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.