Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14573107

SLEEK AND PEAK OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14573107
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202565 593 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 24.09.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.09.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SLEEK AND PEAK OÜ
Registrikood
14573107
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.09.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu65 593 €+12,4
Müügitulu muutus83 061 € → 65 593 €-6,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €35 tuh €70 tuh €105 tuh €140 tuh €2019: 99 881 €20192020: 26 985 €20202021: 50 897 €20212022: 136 227 €20222023: 139 750 €139 750 €20232024: 83 061 €20242025: 65 593 €65 593 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 65 593 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202565 593 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202583 061 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008139 750 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008136 227 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200850 897 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200826 985 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200899 881 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu65 593 €83 061 €139 750 €136 227 €50 897 €26 985 €99 881 €
Ärikasum enne makse7697 €−1303 €−1282 €−1257 €−1138 €−994 €−1548 €
Aruandeaasta kasum7697 €−1303 €−1282 €−1257 €−1138 €−994 €−1548 €
Tööjõukulud64 245 €82 656 €138 994 €135 653 €50 666 €26 934 €99 466 €
Varad kokku2704 €2581 €2581 €2581 €81,00 €2580 €2581 €
sh käibevarad2704 €2581 €2581 €2581 €81,00 €2580 €2581 €
sh raha2623 €2500 €2500 €2500 €0,00 €0,00 €
Omakapital2676 €−5021 €−3718 €−2436 €−3679 €−42,00 €952 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised28,00 €7602 €6299 €5017 €3760 €2622 €1629 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest99,0 %-194,5 %-144,1 %-94,4 %-4542,0 %-1,6 %36,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust11,7 %-1,6 %-0,9 %-0,9 %-2,2 %-3,7 %-1,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang