Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14574696

Arotex Ehitus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14574696
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20194
  • Müügitulu 2019285 235 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 26.09.2018Esimene aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.09.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Arotex Ehitus OÜ
Registrikood
14574696
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.09.2018
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 4/2-54

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu285 235 €+18,2
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €71 tuh €143 tuh €214 tuh €285 tuh €285 235 €2019
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2019. aastal 285 235 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008285 235 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0123442019
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20194

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2019
Müügitulu285 235 €
Ärikasum enne makse34 172 €
Aruandeaasta kasum34 172 €
Tööjõukulud78 138 €
Varad kokku54 636 €
sh käibevarad54 636 €
sh raha45 401 €
Omakapital36 672 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €
Lühiajalised kohustised17 964 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4
Omakapitali osakaal varadest67,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang