Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14576784

Hobakivi OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14576784
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202535 332 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 28.09.2018Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.09.2018 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Hobakivi OÜ
Registrikood
14576784
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.09.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 5-69
Aadress kehtib alates
28.09.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Maksim GUZITŠ100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Maksim GuzitšJuhatuse liige28.09.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Maksim Guzitšotsene osalus26.04.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu35 332 €+9,9
Müügitulu muutus38 823 € → 35 332 €-2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
42111Maanteede ja kiirteede ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9716 €19 tuh €29 tuh €39 tuh €20192020202138 865 €20222023202435 332 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 35 332 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 202535 332 €
2024Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 202538 823 €
2023Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 200832 479 €
2022Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 200838 865 €
2021Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 200823 012 €
2020Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 200818 312 €
2019Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 200818 255 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu35 332 €38 823 €32 479 €38 865 €23 012 €18 312 €18 255 €
Ärikasum3737 €−7255 €3436 €17 100 €7017 €3360 €2659 €
Kasum enne tulumaksustamist3737 €−7255 €3436 €17 100 €7017 €3385 €2659 €
Aruandeaasta kasum3737 €−7255 €3436 €17 100 €7017 €3385 €2659 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum3426 €11 420 €0,00 €0,00 €0,00 €1750 €1200 €
Varad kokku52 823 €49 086 €56 491 €72 650 €37 903 €30 885 €27 261 €
sh käibevarad28 119 €31 956 €27 941 €54 600 €19 853 €12 835 €17 761 €
sh põhivarad24 704 €17 130 €28 550 €18 050 €18 050 €18 050 €9500 €
sh raha6220 €
Omakapital52 823 €49 086 €56 341 €54 602 €37 503 €30 485 €27 100 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum49 086 €56 341 €52 905 €37 502 €27 100 €27 100 €27 100 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €150 €18 048 €400 €400 €161 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000001
Ärikasum enne kulumit7163 €4165 €3436 €17 100 €7017 €5110 €3859 €
Aruanne esitatud30.04.202622.01.202601.07.202406.03.202431.01.202407.07.202123.01.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %99,7 %75,2 %98,9 %98,7 %99,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust10,6 %−18,7 %10,6 %44,0 %30,5 %18,5 %14,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang