Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 04.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14577306

Cryptobuilders OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood14577306
  • Asutatud2018 (8 a)
  • Töötajaid 20203
  • Müügitulu 202090 716 €

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 01.10.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.10.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2020, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
Cryptobuilders OÜ
Registrikood
14577306
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.10.2018
KMKR number
—
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 6-82
Aadress kehtib alates
23.09.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Daniel Henry Matthews100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Daniel Henry MatthewsJuhatuse liige01.10.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Daniel Henry Matthewsotsene osalus05.05.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu90 716 €+13,7
Müügitulu muutus119 195 € → 90 716 €-7,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62091Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €30 tuh €60 tuh €89 tuh €119 tuh €119 195 €201990 716 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2020. aastal 90 716 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200890 716 €
2019Programmeerimine EMTAK 2008119 195 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201932020
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (2 aastat)
AastaTöötajaid
20203
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20202019
Müügitulu90 716 €119 195 €
Ärikasum−269 486 €−2507 €
Kasum enne tulumaksustamist75 813 €−658 €
Aruandeaasta kasum75 813 €−658 €
Tööjõukulud44 508 €105 172 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €
Varad kokku99 778 €503 €
sh käibevarad99 778 €503 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €
sh raha53,00 €24,00 €
Omakapital77 655 €−658 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−658 €0,00 €
Lühiajalised kohustised22 123 €1161 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)31
Ärikasum enne kulumit−269 486 €−2507 €
Aruanne esitatud05.10.202102.09.2020
Omakapitali osakaal varadest77,8 %−130,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust83,6 %−0,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 04.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 04.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang