Registrikaart · Äriregistri kanne 14578748
Mipro Eesti OÜ
- Registrikood14578748
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 2025887 975 €
- KMKR numberEE102112906
- Sellel aadressil on registreeritud 46 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mipro Eesti OÜ
- Registrikood
- 14578748
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.10.2018
- KMKR number
- EE102112906
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Toompuiestee 35
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mipro Oy | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anne Maria Laureen-Nyrövaara | Juhatuse liige | 13.08.2019 |
| Anssi Mikael Laakkonen | Juhatuse liige | 15.01.2020 |
| Margus Tali | Juhatuse liige | 22.01.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Inga-Maarit Laine | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist | 16.08.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 887 975 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 811 527 € → 887 975 € | +2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 887 975 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 887 975 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 811 527 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 625 239 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 953 682 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 1 007 320 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 900 213 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 789 796 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.04.2019 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.04.2020 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 30.06.2021 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 07.01.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 16 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 887 975 € | 811 527 € | 625 239 € | 953 682 € | 1 007 320 € | 900 213 € | 789 796 € |
| Ärikasum | −15 870 € | −37 533 € | 7902 € | 62 670 € | 65 899 € | 58 262 € | 51 669 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −15 850 € | −37 511 € | 7923 € | 62 687 € | 65 631 € | 56 645 € | 49 040 € |
| Aruandeaasta kasum | −15 850 € | −37 511 € | 7923 € | 62 687 € | 65 631 € | 56 645 € | 49 040 € |
| Tööjõukulud | 748 679 € | 705 050 € | 527 314 € | 809 583 € | 858 509 € | 760 601 € | 550 577 € |
| Põhivarade kulum | 1432 € | 1025 € | 1746 € | 2534 € | 2304 € | 2081 € | 2010 € |
| Varad kokku | 337 872 € | 355 222 € | 413 279 € | 429 039 € | 312 896 € | 261 509 € | 205 567 € |
| sh käibevarad | 334 832 € | 352 471 € | 411 902 € | 425 916 € | 307 757 € | 255 595 € | 197 572 € |
| sh põhivarad | 3040 € | 2751 € | 1377 € | 3123 € | 5139 € | 5914 € | 7995 € |
| sh raha | 241 245 € | 158 292 € | 235 776 € | 301 814 € | 222 824 € | 159 414 € | 125 171 € |
| Omakapital | 199 480 € | 215 330 € | 252 841 € | 244 918 € | 182 231 € | 116 600 € | 59 955 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 212 830 € | 250 341 € | 242 418 € | 179 731 € | 114 100 € | 57 455 € | 8415 € |
| Lühiajalised kohustised | 138 392 € | 139 892 € | 160 438 € | 184 121 € | 130 665 € | 144 909 € | 115 612 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 30 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 12 | 12 | 12 | 16 | 12 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | −14 438 € | −36 508 € | 9648 € | 65 204 € | 68 203 € | 60 343 € | 53 679 € |
| Aruanne esitatud | 03.02.2026 | 18.03.2025 | 29.04.2024 | 01.06.2023 | 30.09.2022 | 28.05.2021 | 28.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,0 % | 60,6 % | 61,2 % | 57,1 % | 58,2 % | 44,6 % | 29,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,8 % | −4,6 % | 1,3 % | 6,6 % | 6,5 % | 6,3 % | 6,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.