Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14579736

Spiritual Studio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14579736
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202511 463 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 03.10.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.10.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Spiritual Studio OÜ
Registrikood
14579736
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.10.2018
KMKR number
Aadress
Valga maakond, Tõrva vald, Tõrva linn, Aia tn 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu11 463 €+5,4
Müügitulu muutus9916 € → 11 463 €+4,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
93199Mujal liigitamata sporditegevusPõhitegevusala
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4440 €8879 €13 tuh €18 tuh €201920202021202217 758 €2023202411 463 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mujal liigitamata sporditegevus teenis ettevõte 2025. aastal 8532 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20258532 €
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20252931 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20255381 €
2024Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20254535 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200812 672 €
2023Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20085086 €
2022Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20087351 €
2021Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20086572 €
2020Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20087205 €
2019Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 20082951 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu11 463 €9916 €17 758 €7351 €6572 €7205 €2951 €
Ärikasum enne makse−85,00 €183 €47,00 €89,00 €171 €−42,00 €222 €
Aruandeaasta kasum−85,00 €183 €47,00 €89,00 €171 €−42,00 €222 €
Tööjõukulud2222 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €468 €468 €
Varad kokku2665 €2855 €2987 €2940 €2851 €2680 €2722 €
sh käibevarad340 €530 €487 €265 €176 €5,00 €47,00 €
sh raha340 €263 €
Omakapital2665 €2750 €2987 €2940 €2851 €2680 €2722 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €105 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000011
Omakapitali osakaal varadest100,0 %96,3 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−0,7 %1,8 %0,3 %1,2 %2,6 %−0,6 %7,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang