SAMULI EHITUS OÜ
- Registrikood14582253
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 20247647 €
- KMKR numberEE102139769
Üldandmed
- Ärinimi
- SAMULI EHITUS OÜ
- Registrikood
- 14582253
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.10.2018
- KMKR number
- EE102139769
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Andineeme küla, Samuli
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
27/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7647 € | +3,8 |
| Müügitulu muutus | 17 660 € → 7647 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725288316
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 7647 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 7647 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 17 660 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 7374 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 18 133 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 14 463 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 29 624 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7647 € | 17 660 € | 7374 € | 18 133 € | 14 463 € | 29 624 € |
| Ärikasum enne makse | 1,00 € | −10 946 € | 7040 € | 4306 € | 110 € | 312 € |
| Aruandeaasta kasum | 1,00 € | −10 946 € | 7040 € | 4306 € | 110 € | 312 € |
| Tööjõukulud | 3021 € | 10 642 € | 4590 € | 1013 € | 6659 € | 11 095 € |
| Varad kokku | 36 970 € | 39 207 € | 15 722 € | 11 374 € | 3720 € | 3702 € |
| sh käibevarad | 2611 € | 1820 € | 9660 € | 5372 € | 1348 € | 3067 € |
| sh raha | 376 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3322 € | 3321 € | 14 267 € | 7227 € | 2921 € | 312 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 887 € | 16 054 € | 1455 € | 4147 € | 799 € | 3390 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 761 € | 19 832 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,0 % | 8,5 % | 90,7 % | 63,5 % | 78,5 % | 8,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | -62,0 % | 95,5 % | 23,7 % | 0,8 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.