Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14587434

Clickdee Mediashare OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14587434
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025939 509 €
  • KMKR numberEE102168578
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 16.10.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.10.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Clickdee Mediashare OÜ
Registrikood
14587434
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.10.2018
KMKR number
EE102168578
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu939 509 €+20
Müügitulu muutus1 811 632 € → 939 509 €-14,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €698 tuh €1,4 mln €2,1 mln €2,8 mln €20192020202120222 790 035 €20232024939 509 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 939 509 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025939 509 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20251 811 632 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20082 790 035 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20082 413 979 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008232 052 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008138 577 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200833 340 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201920202021120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu939 509 €1 811 632 €2 790 035 €2 413 979 €232 052 €138 577 €33 340 €
Ärikasum enne makse−69 689 €178 718 €124 554 €383 508 €46 773 €16 062 €999 €
Aruandeaasta kasum−69 689 €178 718 €124 554 €383 508 €46 773 €16 062 €999 €
Tööjõukulud36 051 €46 686 €46 992 €40 825 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku718 558 €886 299 €737 212 €466 675 €63 833 €17 702 €1606 €
sh käibevarad718 558 €886 299 €737 212 €466 675 €63 833 €17 702 €1606 €
sh raha704 591 €884 063 €699 379 €269 660 €37 869 €15 840 €
Omakapital680 924 €750 613 €571 895 €447 341 €63 833 €17 061 €999 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised37 634 €135 686 €165 317 €19 334 €0,00 €641 €607 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111000
Omakapitali osakaal varadest94,8 %84,7 %77,6 %95,9 %100,0 %96,4 %62,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,4 %9,9 %4,5 %15,9 %20,2 %11,6 %3,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang