Registrikaart · Äriregistri kanne 14589166
Finestcom OÜ
- Registrikood14589166
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025520 983 €
- KMKR numberEE102137350
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Finestcom OÜ
- Registrikood
- 14589166
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2018
- KMKR number
- EE102137350
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Voorimehe tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 520 983 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 428 366 € → 520 983 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 520 983 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 520 983 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 316 116 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 112 250 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 253 996 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 331 934 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 374 500 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 922 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7985 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 520 983 € | 428 366 € | 253 996 € | 331 934 € | 374 500 € | 29 922 € | 7985 € |
| Ärikasum enne makse | 61 205 € | −37 691 € | 13 812 € | 27 268 € | 103 187 € | −7449 € | −21 502 € |
| Aruandeaasta kasum | 61 205 € | −37 691 € | 13 812 € | 27 268 € | 103 187 € | −7449 € | −21 502 € |
| Tööjõukulud | 46 876 € | 51 699 € | 48 562 € | 65 874 € | 59 087 € | 6700 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 615 820 € | 406 987 € | 398 296 € | 181 915 € | 121 211 € | 23 511 € | 301 381 € |
| sh käibevarad | 545 582 € | 200 381 € | 106 454 € | 128 835 € | 72 390 € | 23 511 € | 1381 € |
| sh raha | 76 340 € | 19 674 € | 45 440 € | 24 324 € | 31 591 € | — | — |
| Omakapital | 139 237 € | 77 625 € | 115 316 € | 101 504 € | 74 236 € | −28 951 € | −21 502 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 164 780 € | 132 584 € | 158 107 € | 61 153 € | 22 770 € | 52 462 € | 52 883 € |
| Pikaajalised kohustised | 311 803 € | 196 778 € | 124 873 € | 19 258 € | 24 205 € | 0,00 € | 270 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,6 % | 19,1 % | 29,0 % | 55,8 % | 61,2 % | −123,1 % | −7,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,7 % | −8,8 % | 5,4 % | 8,2 % | 27,6 % | −24,9 % | −269,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.