Registrikaart · Äriregistri kanne 14600672
Nordstaff OÜ
- Registrikood14600672
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 2025136
- Müügitulu 20255 234 432 €
- KMKR numberEE102112472
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nordstaff OÜ
- Registrikood
- 14600672
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.2018
- KMKR number
- EE102112472
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 44
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Filipp Varnava | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Igor Lopatjuk | 35 % · 875 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| OÜ TOPIMPEX | 15 % · 375 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Filipp Varnava | Juhatuse liige | 05.11.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Filipp Varnava | otsene osalus | 06.11.2018 |
| Igor Lopatjuk | otsene osalus | 27.02.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 136 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 5 234 432 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 5 038 179 € → 5 234 432 € | +1,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725133522
- Veebilehtnordstaff.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 4 998 526 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 4 998 526 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 186 756 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 48 022 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1128 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 4 720 744 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 295 746 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 15 813 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 5876 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 4 723 871 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 418 910 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 4375 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 4000 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2445 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 6 410 499 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 327 525 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 62 760 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3410 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 3290 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 4 952 830 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 241 966 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2935 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 250 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 107 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 2 079 666 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 55 175 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 20 799 € |
| 2020 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 96,00 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 80,00 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 120 699 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Renditööjõu vahendamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.03.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 5 234 432 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5 234 432 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 136 |
| 2024 | 135 |
| 2023 | 167 |
| 2022 | 203 |
| 2021 | 168 |
| 2020 | 76 |
| 2019 | 32 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 234 432 € | 5 038 179 € | 5 153 601 € | 6 807 484 € | 5 198 088 € | 2 156 816 € | 1 120 699 € |
| Ärikasum | 336 133 € | 231 553 € | 390 690 € | 1 185 117 € | 836 998 € | 170 648 € | 21 766 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 462 754 € | 344 726 € | 488 704 € | 1 237 313 € | 848 911 € | 170 332 € | 21 769 € |
| Aruandeaasta kasum | 445 831 € | 336 586 € | 468 937 € | 1 228 883 € | 840 155 € | 166 082 € | 21 769 € |
| Tööjõukulud | 3 512 023 € | 3 295 125 € | 3 304 952 € | 4 208 990 € | 3 473 511 € | 1 547 136 € | 637 933 € |
| Põhivarade kulum | 41 293 € | 49 166 € | 33 568 € | 37 072 € | 19 639 € | 7352 € | 1322 € |
| Varad kokku | 3 887 352 € | 3 623 955 € | 3 109 549 € | 2 782 317 € | 1 729 766 € | 579 830 € | 191 064 € |
| sh käibevarad | 1 370 043 € | 1 103 948 € | 1 091 659 € | 1 221 569 € | 1 600 725 € | 536 571 € | 175 520 € |
| sh põhivarad | 2 517 309 € | 2 520 007 € | 2 017 890 € | 1 560 748 € | 129 041 € | 43 259 € | 15 544 € |
| sh raha | 800 469 € | 443 499 € | 513 347 € | 462 220 € | 531 379 € | 58 282 € | 29 372 € |
| Omakapital | 3 216 743 € | 2 830 911 € | 2 544 325 € | 2 165 388 € | 976 506 € | 173 351 € | 24 269 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 768 412 € | 2 491 825 € | 2 072 888 € | 934 005 € | 133 851 € | 4769 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 670 609 € | 793 044 € | 565 224 € | 616 929 € | 753 260 € | 406 479 € | 166 795 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 136 | 135 | 167 | 203 | 168 | 76 | 32 |
| Ärikasum enne kulumit | 377 426 € | 280 719 € | 424 258 € | 1 222 189 € | 856 637 € | 178 000 € | 23 088 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 29.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 19.08.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,7 % | 78,1 % | 81,8 % | 77,8 % | 56,5 % | 29,9 % | 12,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,5 % | 6,7 % | 9,1 % | 18,1 % | 16,2 % | 7,7 % | 1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.