Arborat OÜ
- Registrikood14600703
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202429 917 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Arborat OÜ
- Registrikood
- 14600703
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Pargi tn 21
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 29 917 € | +9,2 |
| Müügitulu muutus | 31 240 € → 29 917 € | -1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725101327
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2024. aastal 29 917 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 29 917 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 31 240 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 28 779 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 26 652 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 11 373 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 5764 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 29 917 € | 31 240 € | 28 779 € | 26 652 € | 11 373 € | 5764 € |
| Ärikasum enne makse | −710 € | 10 905 € | 14 382 € | 20 483 € | 5761 € | −655 € | −127 € |
| Aruandeaasta kasum | −710 € | 3405 € | 14 382 € | 20 483 € | 5761 € | −655 € | −127 € |
| Tööjõukulud | 3211 € | 22 186 € | 18 745 € | 17 816 € | 16 768 € | 9667 € | 4315 € |
| Varad kokku | 89 694 € | 99 623 € | 119 099 € | 104 747 € | 84 236 € | 78 560 € | 79 286 € |
| sh käibevarad | 2585 € | 6154 € | 32 908 € | 29 027 € | 6557 € | 78 560 € | 79 286 € |
| sh raha | 2585 € | 6154 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 89 694 € | 90 404 € | 116 999 € | 102 617 € | 82 133 € | 76 372 € | 77 027 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 9219 € | 2100 € | 2130 € | 2103 € | 2188 € | 2259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 90,7 % | 98,2 % | 98,0 % | 97,5 % | 97,2 % | 97,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 11,4 % | 46,0 % | 71,2 % | 21,6 % | -5,8 % | -2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.