LG art OÜ
- Registrikood14600809
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202413 180 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LG art OÜ
- Registrikood
- 14600809
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 57-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
33/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 13 180 € | +5,9 |
| Müügitulu muutus | 19 833 € → 13 180 € | -10,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725116253
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2024. aastal 13 180 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 13 180 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 19 833 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 19 635 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 359 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 10 485 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 7639 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 13 180 € | 19 833 € | 19 635 € | 15 359 € | 10 485 € | 7639 € |
| Ärikasum enne makse | −1319 € | 1430 € | 1571 € | 1533 € | −1063 € | 937 € | −3264 € |
| Aruandeaasta kasum | −1319 € | 1430 € | 1571 € | 1533 € | −1063 € | 937 € | −3264 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 416 € | 165 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 1694 € | 3013 € | 4203 € | 1263 € | 1201 € | 1536 € | 1379 € |
| sh käibevarad | 1119 € | 1863 € | 2478 € | 1263 € | 1201 € | 1536 € | 1379 € |
| sh raha | 1119 € | 1863 € | 2453 € | 1263 € | 569 € | 612 € | 160 € |
| Omakapital | 1693 € | 3012 € | 1582 € | 11,00 € | −890 € | 173 € | −764 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1,00 € | 1,00 € | 2621 € | 1252 € | 2091 € | 1363 € | 2143 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 37,6 % | 0,9 % | -74,1 % | 11,3 % | -55,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 10,8 % | 7,9 % | 7,8 % | -6,9 % | 8,9 % | -42,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.