Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14604078

FIRGUS OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14604078
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025536 458 €
  • KMKR numberEE102114894

Usaldusväärsuse indeks

76/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 12.11.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.11.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FIRGUS OÜ
Registrikood
14604078
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.11.2018
KMKR number
EE102114894
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Veeremäe küla, Veere saun
Aadress kehtib alates
24.09.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Sandra Nurmsi100 % · 2500 €Ainuomand23.06.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Sandra NurmsiJuhatuse liige23.06.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Sandra Nurmsiotsene osalus23.06.2026

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu536 458 €+20
Müügitulu muutus180 314 € → 536 458 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €134 tuh €268 tuh €402 tuh €536 tuh €201920202021202220232024536 458 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 521 004 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025521 004 €
2025Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 202515 454 €
2024Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025178 598 €
2024Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 20251716 €
2023Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008143 652 €
2022Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008127 897 €
2021Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008116 273 €
2020Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008142 441 €
2019Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008179 405 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20242
20232
20222
20212
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu536 458 €180 315 €143 652 €127 897 €116 273 €142 441 €179 405 €
Ärikasum97 822 €13 957 €36 535 €18 070 €−15 085 €35 521 €57 361 €
Kasum enne tulumaksustamist95 822 €11 485 €33 594 €15 045 €−16 287 €35 271 €57 361 €
Aruandeaasta kasum95 822 €10 486 €24 016 €15 045 €−16 287 €35 271 €57 361 €
Tööjõukulud81 332 €67 669 €40 530 €48 837 €36 495 €18 423 €23 371 €
Põhivarade kulum4315 €4815 €4669 €5120 €4896 €2456 €748 €
Varad kokku251 545 €158 909 €133 507 €121 779 €113 294 €106 581 €64 239 €
sh käibevarad79 655 €25 568 €20 728 €11 981 €22 451 €37 378 €28 425 €
sh põhivarad171 890 €133 341 €112 779 €109 798 €90 843 €69 203 €35 814 €
sh raha76 592 €20 171 €15 446 €7248 €666 €131 €
Omakapital184 188 €88 366 €77 880 €93 864 €78 819 €92 632 €57 361 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum85 866 €75 380 €51 364 €76 319 €92 606 €57 361 €0,00 €
Lühiajalised kohustised58 909 €55 023 €43 897 €12 118 €14 196 €13 949 €6878 €
Pikaajalised kohustised8448 €15 520 €11 730 €15 797 €20 279 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3222211
Ärikasum enne kulumit102 137 €18 772 €41 204 €23 190 €−10 189 €37 977 €58 109 €
Aruanne esitatud01.07.202630.06.202501.07.202421.06.202325.10.202228.06.202102.03.2020
Omakapitali osakaal varadest73,2 %55,6 %58,3 %77,1 %69,6 %86,9 %89,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust17,9 %5,8 %16,7 %11,8 %−14,0 %24,8 %32,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang