Registrikaart · Äriregistri kanne 14607591
Gaiani OÜ
- Registrikood14607591
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 2025851 226 €
- KMKR numberEE102116656
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Gaiani OÜ
- Registrikood
- 14607591
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.11.2018
- KMKR number
- EE102116656
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raekoja plats 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 851 226 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 488 071 € → 851 226 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256686518
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 828 283 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 828 283 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 22 943 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 459 912 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 28 159 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 216 615 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 5994 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 51 799 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 255 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 505 119 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 13 581 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 851 226 € | 488 071 € | 216 615 € | 0,00 € | 5994 € | 87 054 € | 518 700 € |
| Ärikasum enne makse | 90 276 € | 46 003 € | 110 796 € | −4734 € | −4929 € | −95 670 € | 1292 € |
| Aruandeaasta kasum | 90 276 € | 46 003 € | 110 796 € | −4734 € | −4929 € | −95 670 € | 1292 € |
| Tööjõukulud | 208 521 € | 80 908 € | 0,00 € | 0,00 € | 5797 € | 64 929 € | 121 347 € |
| Varad kokku | 201 869 € | 89 748 € | 163 504 € | 187 570 € | 242 159 € | 314 069 € | 346 235 € |
| sh käibevarad | 200 180 € | 89 748 € | 162 680 € | 184 144 € | 238 733 € | 310 643 € | 297 250 € |
| sh raha | 152 993 € | 58 694 € | 17 539 € | 1153 € | 1983 € | 1483 € | 28 697 € |
| Omakapital | 145 534 € | 55 258 € | 9255 € | −101 541 € | −96 807 € | −91 878 € | 3792 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 56 335 € | 34 490 € | 154 249 € | 289 111 € | 338 966 € | 405 947 € | 342 443 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,1 % | 61,6 % | 5,7 % | −54,1 % | −40,0 % | −29,3 % | 1,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,6 % | 9,4 % | 51,1 % | — | −82,2 % | −109,9 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.