Sillerdus OÜ
- Registrikood14607639
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202210 893 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Sillerdus OÜ
- Registrikood
- 14607639
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.11.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kesk tn 34a-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 10 893 € | +5,2 |
| Müügitulu muutus | 18 713 € → 10 893 € | -12,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuurid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2022. aastal 10 893 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 10 893 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 18 613 € |
| 2021 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 100 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 10 033 € |
| 2020 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 1113 € |
| 2019 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 1416 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 10 893 € | 18 713 € | 11 146 € | 1416 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 0,00 € | −250 € | 1664 € | 1151 € | 113 € | −46,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | −250 € | 1664 € | 1151 € | 113 € | −46,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7789 € | 8223 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2939 € | 2939 € | 2939 € | 3189 € | 1825 € | 374 € | 262 € |
| sh käibevarad | 2939 € | 2939 € | 2939 € | 3189 € | 1825 € | 374 € | 262 € |
| sh raha | 2939 € | 2939 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2939 € | 2939 € | 2939 € | 3189 € | 1525 € | 374 € | 262 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 300 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 83,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 15,3 % | 6,2 % | 1,0 % | -3,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.