Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14607792

MM Ehitus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14607792
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202446 928 €
  • KMKR numberEE102194199

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 15.11.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.11.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MM Ehitus OÜ
Registrikood
14607792
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.11.2018
KMKR number
EE102194199
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Raadiraja tn 30-14
Aadress kehtib alates
19.07.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Mairo Mugra100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Mairo MugraJuhatuse liige15.11.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Mairo Mugraotsene osalus22.02.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu46 928 €+11
Müügitulu muutus50 976 € → 46 928 €-2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43223Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €34 tuh €51 tuh €69 tuh €201968 599 €202020212022202346 928 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine teenis ettevõte 2024. aastal 46 928 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine EMTAK 202546 928 €
2023Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 200850 976 €
2022Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 200860 413 €
2021Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 200866 719 €
2020Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 200868 599 €
2019Pottsepatööd. Ahjude ja kaminate tegemine, k.a tööstuskorstnate ja -ahjude ladumine EMTAK 200853 535 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0471114201914202020212022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
202014
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu46 928 €50 976 €60 413 €66 719 €68 599 €53 535 €
Ärikasum1811 €−3114 €3083 €1313 €8980 €15 628 €
Kasum enne tulumaksustamist−3317 €−7299 €2053 €1072 €8980 €15 628 €
Aruandeaasta kasum−3317 €−7299 €2053 €1072 €8980 €15 628 €
Tööjõukulud18 738 €18 737 €18 737 €18 737 €20 646 €5120 €
Põhivarade kulum369 €483 €242 €764 €1375 €938 €
Varad kokku39 477 €38 126 €39 269 €34 262 €30 735 €26 399 €
sh käibevarad38 754 €37 034 €38 979 €33 730 €30 172 €24 461 €
sh põhivarad723 €1092 €290 €532 €563 €1938 €
sh raha32 590 €30 039 €30 391 €21 737 €17 222 €12 919 €
Omakapital20 434 €23 763 €31 061 €29 008 €27 937 €18 956 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum21 250 €28 562 €26 508 €25 436 €16 457 €828 €
Lühiajalised kohustised9329 €9506 €8208 €5254 €2798 €7443 €
Pikaajalised kohustised9714 €4857 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111141
Ärikasum enne kulumit2180 €−2631 €3325 €2077 €10 355 €16 566 €
Aruanne esitatud06.07.202515.07.202401.07.202330.06.202227.05.202114.08.2020
Omakapitali osakaal varadest51,8 %62,3 %79,1 %84,7 %90,9 %71,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,1 %−14,3 %3,4 %1,6 %13,1 %29,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang