Registrikaart · Äriregistri kanne 14609839
Nutiklass OÜ
- Registrikood14609839
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20255325 €
- KMKR numberEE102163816
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nutiklass OÜ
- Registrikood
- 14609839
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2018
- KMKR number
- EE102163816
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lutsu tn 14
- Aadress kehtib alates
- 23.01.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Veronika Kaur | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Veronika Kaur | Juhatuse liige | 19.11.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Veronika Kaur | otsene osalus | 19.11.2018 |
| Margus Kaur | Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) | 19.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 5325 € | +2,3 | |
| Müügitulu muutus | 9226 € → 5325 € | -12,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725048847
- Veebilehtnutiklass.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85529 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kunsti- ja kultuuriõpe teenis ettevõte 2025. aastal 5325 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 5325 € |
| 2024 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 9226 € |
| 2023 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 1560 € |
| 2022 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 9848 € |
| 2021 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 5498 € |
| 2020 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 13 598 € |
| 2019 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 31 443 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5325 € | 9226 € | 1560 € | 9848 € | 5498 € | 13 598 € | 31 443 € |
| Ärikasum | −28 005 € | −24 373 € | −22 512 € | −13 096 € | −16 218 € | −17 029 € | 9788 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −28 005 € | −24 373 € | −22 512 € | −13 096 € | −16 218 € | −17 029 € | 9788 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 005 € | −24 373 € | −22 512 € | −13 096 € | −16 218 € | −17 029 € | 9788 € |
| Tööjõukulud | 15 671 € | 15 012 € | 35 081 € | 3265 € | 2408 € | 6248 € | 8771 € |
| Põhivarade kulum | 12 804 € | 14 540 € | 16 199 € | 16 313 € | 16 313 € | 16 008 € | 7373 € |
| Varad kokku | 52 324 € | 67 214 € | 81 375 € | 100 525 € | 114 534 € | 127 559 € | 144 950 € |
| sh käibevarad | 7810 € | 9896 € | 9517 € | 12 468 € | 10 164 € | 6877 € | 16 049 € |
| sh põhivarad | 44 514 € | 57 318 € | 71 858 € | 88 057 € | 104 370 € | 120 682 € | 128 901 € |
| sh raha | 358 € | 1012 € | 3020 € | 5585 € | 5172 € | — | — |
| Omakapital | −46 246 € | −18 240 € | 6133 € | 28 645 € | −20 959 € | −4741 € | 12 288 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −83 441 € | −59 067 € | −36 555 € | −23 459 € | −7241 € | 9788 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 570 € | 85 454 € | 75 242 € | 71 880 € | 135 493 € | 132 300 € | 132 662 € |
| Pikaajalised kohustised | 74 000 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −15 201 € | −9833 € | −6313 € | 3217 € | 95,00 € | −1021 € | 17 161 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 25.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 19.06.2022 | 30.06.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −88,4 % | −27,1 % | 7,5 % | 28,5 % | −18,3 % | −3,7 % | 8,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −525,9 % | −264,2 % | −1443,1 % | −133,0 % | −295,0 % | −125,2 % | 31,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.