Registrikaart · Äriregistri kanne 14609975
Servtec NDT OÜ
- Registrikood14609975
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025120 273 €
- KMKR numberEE102124813
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Servtec NDT OÜ
- Registrikood
- 14609975
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2018
- KMKR number
- EE102124813
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Karuste küla, Umbapõllu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 120 273 € | +14,8 | |
| Müügitulu muutus | 177 760 € → 120 273 € | -9,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253401099
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71209 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu tehniline katsetamine ja analüüs teenis ettevõte 2025. aastal 120 273 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 120 273 € |
| 2024 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 177 760 € |
| 2023 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 140 119 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 172 439 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 127 613 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 71 110 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 106 156 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 273 € | 177 760 € | 140 119 € | 172 439 € | 127 613 € | 71 110 € | 106 156 € |
| Ärikasum enne makse | −41 357 € | 26 123 € | 15 696 € | 39 418 € | 28 999 € | 1083 € | 23 418 € |
| Aruandeaasta kasum | −41 357 € | 24 599 € | 11 316 € | 36 963 € | 23 551 € | 176 € | 22 418 € |
| Tööjõukulud | 104 080 € | 82 464 € | 71 601 € | 61 269 € | 55 050 € | 33 946 € | 44 326 € |
| Varad kokku | 66 522 € | 100 204 € | 74 814 € | 89 282 € | 55 293 € | 30 114 € | 40 739 € |
| sh käibevarad | 43 264 € | 68 876 € | 43 020 € | 56 198 € | 46 786 € | 19 127 € | 40 739 € |
| sh raha | 4720 € | 11 121 € | 25 102 € | 35 001 € | 13 544 € | 9168 € | 11 921 € |
| Omakapital | 2062 € | 43 419 € | 18 860 € | 43 547 € | 26 584 € | 9033 € | 28 857 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 47 164 € | 35 921 € | 32 814 € | 19 383 € | 17 025 € | 21 081 € | 11 882 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 296 € | 20 864 € | 23 140 € | 26 352 € | 11 684 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,1 % | 43,3 % | 25,2 % | 48,8 % | 48,1 % | 30,0 % | 70,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -34,4 % | 13,8 % | 8,1 % | 21,4 % | 18,5 % | 0,2 % | 21,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.