Registrikaart · Äriregistri kanne 14610400
Nuti Grupp OÜ
- Registrikood14610400
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20251 070 597 €
- KMKR numberEE102127043
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nuti Grupp OÜ
- Registrikood
- 14610400
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2018
- KMKR number
- EE102127043
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Kanavere küla, Rõue
- Aadress kehtib alates
- 20.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Toimetus OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Osaühing Lavigo | 25 % · 625 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| OÜ Proosa Press | 25 % · 625 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaur Tuule | Juhatuse liige | 19.09.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ain Lausmaa | kaudne osalus | 17.12.2018 |
| Janari Lage | otsene osalus | 17.12.2018 |
| Tarmo Tuule | kaudne osalus | 17.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 1 070 597 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 903 784 € → 1 070 597 € | +5,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253422688
- Veebilehtnutigrupp.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58131 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ajakirjade jm perioodika kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 1 070 597 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 1 070 597 € |
| 2024 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 903 784 € |
| 2023 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 786 081 € |
| 2022 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 718 957 € |
| 2021 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 636 597 € |
| 2020 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 553 234 € |
| 2019 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 199 836 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedKogu 199 836 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 199 836 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 070 597 € | 903 784 € | 786 088 € | 718 957 € | 636 597 € | 553 234 € | 199 836 € |
| Ärikasum | 160 679 € | 176 806 € | 149 386 € | 171 403 € | 147 435 € | 54 596 € | −30 929 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 161 191 € | 176 985 € | 149 432 € | 166 333 € | 146 800 € | 53 630 € | −30 929 € |
| Aruandeaasta kasum | 132 981 € | 170 473 € | 104 432 € | 166 333 € | 146 800 € | 53 630 € | −30 929 € |
| Tööjõukulud | 259 364 € | 175 945 € | 198 345 € | 158 001 € | 135 426 € | 117 974 € | 78 153 € |
| Põhivarade kulum | 9492 € | 5709 € | 5546 € | 2187 € | — | — | — |
| Varad kokku | 738 866 € | 934 812 € | 554 548 € | 599 886 € | 446 861 € | 246 144 € | 70 191 € |
| sh käibevarad | 700 844 € | 668 169 € | 533 734 € | 572 720 € | 446 861 € | 246 144 € | 70 191 € |
| sh põhivarad | 38 022 € | 266 643 € | 20 814 € | 27 166 € | — | — | — |
| sh raha | 94 678 € | 109 939 € | 80 970 € | 138 087 € | 47 582 € | 22 906 € | 20 286 € |
| Omakapital | 426 779 € | 393 799 € | 263 326 € | 338 894 € | 172 561 € | 25 761 € | −28 429 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 291 298 € | 220 826 € | 156 394 € | 170 061 € | 23 261 € | −30 369 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 312 087 € | 541 013 € | 291 222 € | 0,00 € | 274 300 € | 220 383 € | 98 620 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 260 992 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 170 171 € | 182 515 € | 154 932 € | 173 590 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 24.06.2026 | 02.06.2025 | 19.06.2024 | 30.06.2023 | 27.06.2022 | 05.07.2021 | 12.07.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,8 % | 42,1 % | 47,5 % | 56,5 % | 38,6 % | 10,5 % | −40,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,4 % | 18,9 % | 13,3 % | 23,1 % | 23,1 % | 9,7 % | −15,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.