ISM OÜ
- Registrikood14613999
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 2025838 544 €
- KMKR numberEE102117558
Üldandmed
- Ärinimi
- ISM OÜ
- Registrikood
- 14613999
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2018
- KMKR number
- EE102117558
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla, Linnuka tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 |
| Müügitulu | 838 544 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 270 058 € → 838 544 € | -10,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725586481
- Mobiil +37256566567
- MUU [email protected]
- MUU [email protected]
- Telefon +37255571552
- Veebileht ismconstruction.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 2511 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 838 544 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 838 544 € |
| 2024 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 1 270 058 € |
| 2023 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 675 516 € |
| 2022 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 049 257 € |
| 2021 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 703 406 € |
| 2020 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 787 717 € |
| 2019 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 478 477 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 14 |
| 2023 | 14 |
| 2022 | 13 |
| 2021 | 17 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 838 544 € | 1 270 058 € | 675 516 € | 1 049 257 € | 703 406 € | 787 717 € | 478 477 € |
| Ärikasum enne makse | −1701 € | −16 261 € | −20 646 € | 52 555 € | 16 896 € | 21 202 € | 21 719 € |
| Aruandeaasta kasum | −1701 € | −16 261 € | −20 646 € | 52 555 € | 16 896 € | 21 202 € | 21 719 € |
| Tööjõukulud | 313 280 € | 279 046 € | 274 613 € | 231 952 € | 267 693 € | 302 004 € | 141 469 € |
| Varad kokku | 361 839 € | 292 669 € | 223 207 € | 195 575 € | 232 492 € | 158 505 € | 119 080 € |
| sh käibevarad | 328 476 € | 285 801 € | 222 706 € | 190 146 € | 224 855 € | 155 268 € | 117 155 € |
| sh raha | 10 821 € | 1075 € | 13 190 € | 8545 € | 1841 € | 230 € | 62,00 € |
| Omakapital | 73 764 € | 75 465 € | 91 726 € | 112 372 € | 59 817 € | 42 921 € | 21 719 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 284 355 € | 217 204 € | 131 481 € | 83 203 € | 171 267 € | 115 584 € | 97 361 € |
| Pikaajalised kohustised | 3720 € | — | — | 0,00 € | 1408 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 14 | 14 | 13 | 17 | 17 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,4 % | 25,8 % | 41,1 % | 57,5 % | 25,7 % | 27,1 % | 18,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,2 % | -1,3 % | -3,1 % | 5,0 % | 2,4 % | 2,7 % | 4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.