Registrikaart · Äriregistri kanne 14616816
OÜ Nautica Keskus
- Registrikood14616816
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255 605 054 €
- KMKR numberEE102133422
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- OÜ Nautica Keskus
- Registrikood
- 14616816
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.11.2018
- KMKR number
- EE102133422
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 9
- Aadress kehtib alates
- 29.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| CAPFIELD OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Mugu | Prokurist | 19.12.2018 |
| David Gordon Summerfield | Juhatuse liige | 19.12.2018 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 15.03.2019 |
| Ayshea Kaur Harvey | Juhatuse liige | 23.11.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Satnam Singh Dhillon | kaudne osalus | 06.02.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 5 605 054 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 5 356 220 € → 5 605 054 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726154171
- Telefon+3726154170
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 5 605 054 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5 605 054 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5 356 220 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5 107 083 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5 456 738 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4 007 335 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4 280 061 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4 246 935 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 5 605 054 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5 605 054 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (7 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 605 054 € | 5 356 220 € | 5 107 083 € | 5 456 738 € | 4 007 335 € | 4 280 061 € | 4 246 935 € |
| Ärikasum | −265 317 € | 3 833 667 € | 3 609 750 € | 3 155 896 € | 1 595 947 € | 1 652 046 € | 5 204 125 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 100 970 € | 1 583 416 € | 1 329 446 € | 1 374 386 € | −171 014 € | −146 528 € | 3 785 392 € |
| Aruandeaasta kasum | −2 100 970 € | 1 583 416 € | 1 329 446 € | 1 374 386 € | −171 014 € | −146 528 € | 3 785 392 € |
| Varad kokku | 49 727 180 € | 52 382 099 € | 51 867 103 € | 50 914 033 € | 50 104 526 € | 50 220 060 € | 50 889 110 € |
| sh käibevarad | 1 327 180 € | 632 099 € | 1 117 103 € | 1 084 033 € | 724 526 € | 300 060 € | 289 110 € |
| sh põhivarad | 48 400 000 € | 51 750 000 € | 50 750 000 € | 49 830 000 € | 49 380 000 € | 49 920 000 € | 50 600 000 € |
| sh raha | 1 123 697 € | 383 399 € | 74 198 € | 819 780 € | 319 461 € | 17 623 € | 84 600 € |
| Omakapital | 5 656 628 € | 7 757 598 € | 6 174 182 € | 4 844 736 € | 3 470 350 € | 3 641 364 € | 3 787 892 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7 755 098 € | 6 171 682 € | 4 842 236 € | 3 467 850 € | 3 638 864 € | 3 785 392 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 6 815 109 € | 23 004 932 € | 5 560 471 € | 4 265 944 € | 3 214 911 € | 2 069 860 € | 22 875 925 € |
| Pikaajalised kohustised | 37 255 443 € | 21 619 569 € | 40 132 450 € | 41 803 353 € | 43 419 265 € | 44 508 836 € | 24 225 293 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 31.10.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,4 % | 14,8 % | 11,9 % | 9,5 % | 6,9 % | 7,3 % | 7,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −37,5 % | 29,6 % | 26,0 % | 25,2 % | −4,3 % | −3,4 % | 89,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20262 muudatust
Väli Varem Nüüd Allikas Tegelikud kasusaajad Lihtkonto: SATNAM SINGH DHILLON SATNAM SINGH DHILLON Äriregister Osanikud Omanikukonto: CAPFIELD OÜ 100.0000% CAPFIELD OÜ 100.0000% Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.