Registrikaart · Äriregistri kanne 14617655
Projektisellid OÜ
- Registrikood14617655
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202517 361 €
- KMKR numberEE102363988
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Projektisellid OÜ
- Registrikood
- 14617655
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2018
- KMKR number
- EE102363988
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla, Põdra tee 17
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 17 361 € | +7 | |
| Müügitulu muutus | 408 018 € → 17 361 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725207049
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | |
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 8261 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 8261 € |
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 7100 € |
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 2000 € |
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 408 018 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 288 154 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 233 951 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 65 540 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 21 873 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 73 158 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 22 596 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 14 191 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 361 € | 427 068 € | 288 154 € | 321 364 € | 109 945 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −30 413 € | −29 188 € | −77 790 € | 78 156 € | 62 732 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −30 413 € | −29 188 € | −77 790 € | 78 156 € | 62 732 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 80 184 € | 121 544 € | 192 156 € | 244 205 € | 120 016 € | 2500 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 61 884 € | 64 768 € | 103 606 € | 138 705 € | 120 016 € | 2500 € | 2500 € |
| sh raha | 482 € | 5266 € | 10 751 € | 30 355 € | 55 439 € | — | — |
| Omakapital | 3497 € | 33 910 € | 63 098 € | 143 388 € | 65 232 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 590 € | 44 044 € | 61 688 € | 28 301 € | 54 784 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 52 097 € | 43 590 € | 67 370 € | 72 516 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,4 % | 27,9 % | 32,8 % | 58,7 % | 54,4 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −175,2 % | −6,8 % | −27,0 % | 24,3 % | 57,1 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.