Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14618531

Marren OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14618531
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202536 104 €

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 03.12.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.12.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Marren OÜ
Registrikood
14618531
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.12.2018
KMKR number
Aadress
Valga maakond, Otepää vald, Räbi küla, Väike-Kõivumäe

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu36 104 €+10
Müügitulu muutus10 468 € → 36 104 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43129Muud kaeve- ja mullatöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9026 €18 tuh €27 tuh €36 tuh €201920202021ei kajastu2022ei kajastu2023202436 104 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 36 104 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202536 104 €
2024Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202510 468 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085112 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085014 €
2020Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 20081340 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 2008580 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200813 320 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu36 104 €10 468 €0,00 €0,00 €5112 €7594 €13 320 €
Ärikasum enne makse31 840 €8636 €−22,00 €−441 €625 €1522 €−5710 €
Aruandeaasta kasum31 840 €8636 €−22,00 €−441 €625 €1522 €−5710 €
Tööjõukulud0,00 €134 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €8389 €
Varad kokku39 995 €8712 €2,00 €0,00 €781 €212 €585 €
sh käibevarad39 995 €8712 €2,00 €0,00 €781 €212 €585 €
sh raha25 127 €8712 €2,00 €
Omakapital39 450 €7610 €−1026 €−1004 €−563 €−1188 €−2710 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised545 €1102 €1028 €1004 €1344 €1400 €3295 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000001
Omakapitali osakaal varadest98,6 %87,4 %−51 300,0 %−72,1 %−560,4 %−463,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust88,2 %82,5 %12,2 %20,0 %−42,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang