Registrikaart · Äriregistri kanne 14621728
Business Real Estate Leman OÜ
- Registrikood14621728
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025419 958 €
- KMKR numberEE102143771
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Business Real Estate Leman OÜ
- Registrikood
- 14621728
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.12.2018
- KMKR number
- EE102143771
- Osa- või aktsiakapital
- 150 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 3-43
- Aadress kehtib alates
- 24.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alexandru Krijanovski | 100 % · 150 000 € | Ainuomand | 18.09.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Geller | Juhatuse liige | 18.12.2018 |
| Alexandru Krijanovski | Juhatuse liige | 03.10.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexandru Krijanovski | otsene osalus | 23.09.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 419 958 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 443 144 € → 419 958 € | -1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtbrel.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 419 958 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 419 958 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 443 144 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 435 722 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 855 277 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 053 875 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 829 963 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 5000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 283 876 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 250 173 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 409 243 € ehk 97 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ukraina | 409 243 € |
| Eesti | 10 715 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 419 958 € | 443 144 € | 435 722 € | 855 277 € | 1 053 875 € | 834 963 € | 534 049 € |
| Ärikasum | 201 470 € | 177 375 € | 140 063 € | 510 700 € | 960 813 € | 794 802 € | 424 612 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 240 306 € | 245 457 € | 207 727 € | 550 767 € | 977 547 € | 784 312 € | 473 431 € |
| Aruandeaasta kasum | 210 388 € | 235 329 € | 146 462 € | 491 919 € | 904 176 € | 637 305 € | 464 659 € |
| Tööjõukulud | 126 470 € | 124 179 € | 144 308 € | 143 706 € | 106 514 € | 102 498 € | 58 869 € |
| Põhivarade kulum | 6000 € | 6000 € | 2500 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 1 505 412 € | 1 411 919 € | 1 231 590 € | 1 471 833 € | 1 475 489 € | 1 038 246 € | 634 782 € |
| sh käibevarad | 865 744 € | 1 131 029 € | 944 997 € | 1 298 193 € | 1 289 249 € | 915 246 € | 489 782 € |
| sh põhivarad | 639 668 € | 280 890 € | 286 593 € | 173 640 € | 186 240 € | 123 000 € | 145 000 € |
| sh raha | 509 269 € | 452 203 € | 225 120 € | 599 609 € | 1 260 823 € | 869 311 € | 457 773 € |
| Omakapital | 1 408 993 € | 1 283 770 € | 1 133 680 € | 1 363 562 € | 1 337 739 € | 891 964 € | 614 659 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 033 771 € | 898 441 € | 837 218 € | 721 643 € | 283 563 € | 104 659 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 96 419 € | 128 149 € | 97 910 € | 108 271 € | 137 750 € | 146 282 € | 20 123 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 207 470 € | 183 375 € | 142 563 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 26.05.2026 | 28.05.2025 | 13.06.2024 | 24.04.2023 | 22.02.2022 | 24.03.2021 | 29.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 90,9 % | 92,1 % | 92,6 % | 90,7 % | 85,9 % | 96,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 50,1 % | 53,1 % | 33,6 % | 57,5 % | 85,8 % | 76,3 % | 87,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.