Analytics Holding OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14624537
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20190,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Analytics Holding OÜ
- Registrikood
- 14624537
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +59694429453
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2019. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum enne makse | −521 033 € | −887 219 € | −335 897 € | −1 218 976 € | −166 827 € | −1 245 672 € | −2 000 456 € |
| Aruandeaasta kasum | −521 033 € | −887 219 € | −335 897 € | −1 218 976 € | −166 827 € | −1 245 672 € | −2 000 456 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 531 € | 552 € | 663 € | 334 202 € | 1 467 061 € | 165 308 € | 776 479 € |
| sh käibevarad | 114 € | 135 € | 246 € | 1159 € | 460 013 € | 731 € | 776 479 € |
| sh raha | 46,00 € | 87,00 € | 219 € | 718 € | 628 € | 299 € | 1092 € |
| Omakapital | −1 410 196 € | −889 163 € | −1944 € | −67 999 € | 1 466 977 € | −578 311 € | 667 361 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 13 636 € | 13 636 € | 13 636 € | 13 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 44 903 € | 344 € | 657 € | 64 713 € | 84,00 € | 38 262 € | 4962 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 365 824 € | 889 371 € | 1950 € | 337 488 € | 0,00 € | 705 357 € | 104 156 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -265573,6 % | -161080,3 % | -293,2 % | -20,3 % | 100,0 % | -349,8 % | 85,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.