Registrikaart · Äriregistri kanne 14624559
FoodTerminal OÜ
- Registrikood14624559
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 131 699 €
- KMKR numberEE102279496
- Sellel aadressil on registreeritud 882 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FoodTerminal OÜ
- Registrikood
- 14624559
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2018
- KMKR number
- EE102279496
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Olesia Sobol | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Olesia Sobol | Juhatuse liige | 11.08.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olesia Sobol | otsene osalus | 10.08.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 131 699 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 998 176 € → 1 131 699 € | +4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 1 131 699 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1 131 699 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 998 176 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 149 964 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 693 594 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 342 270 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 131 699 € | 998 176 € | 1 149 964 € | 693 594 € | 342 270 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 125 574 € | 105 220 € | 162 253 € | 83 755 € | 2853 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 117 803 € | 110 731 € | 150 355 € | 91 684 € | 1191 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 87 624 € | 110 731 € | 150 355 € | 91 684 € | 1191 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 393 945 € | 418 185 € | 243 230 € | 92 875 € | 26 901 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 393 945 € | 418 185 € | 243 230 € | 92 875 € | 26 901 € | — | — |
| sh raha | 332 € | 3413 € | 185 951 € | 52 043 € | 143 € | — | — |
| Omakapital | 337 086 € | 353 961 € | 243 230 € | 92 875 € | 1191 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 246 962 € | 243 230 € | 92 875 € | 1191 € | — | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 56 859 € | 64 224 € | 0,00 € | 0,00 € | 25 710 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 06.03.2026 | 30.05.2025 | 26.04.2024 | 09.06.2023 | 26.05.2022 | 24.05.2021 | 25.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,6 % | 84,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 4,4 % | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,7 % | 11,1 % | 13,1 % | 13,2 % | 0,3 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.