Registrikaart · Äriregistri kanne 14624649
Mine Pittu OÜ
- Registrikood14624649
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025121 716 €
- KMKR numberEE102371365
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mine Pittu OÜ
- Registrikood
- 14624649
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.12.2018
- KMKR number
- EE102371365
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 14.12 — 13.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 50a-3
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andres Mirme | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Mirme | Juhatuse liige | 12.12.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Mirme | otsene osalus | 16.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 121 716 € | +14,8 | |
| Müügitulu muutus | 82 054 € → 121 716 € | +14,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90391 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 121 716 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 121 716 € |
| 2024 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 82 054 € |
| 2023 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 108 417 € |
| 2022 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 61 229 € |
| 2021 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 67 588 € |
| 2020 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 23 870 € |
| 2019 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 36 730 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 121 716 € | 82 054 € | 108 417 € | 61 229 € | 67 588 € | 23 870 € | 36 730 € |
| Ärikasum | 10 956 € | 2935 € | −2043 € | −2776 € | 6545 € | 7904 € | 8128 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 956 € | 2935 € | −2043 € | −2776 € | 6545 € | 7904 € | 8128 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 956 € | 2935 € | −2043 € | −2776 € | 6545 € | 7904 € | 8128 € |
| Tööjõukulud | 4788 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Varad kokku | 32 769 € | 21 545 € | 19 292 € | 20 626 € | 23 868 € | 16 032 € | 8128 € |
| sh käibevarad | 32 769 € | 21 545 € | 19 292 € | 20 626 € | 23 868 € | 16 032 € | 8128 € |
| sh raha | 4834 € | 38,00 € | 10 013 € | 1037 € | — | — | — |
| Omakapital | 31 649 € | 20 693 € | 17 758 € | 19 801 € | 22 577 € | 16 032 € | 8128 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 20 693 € | 17 758 € | 19 801 € | 22 577 € | 16 032 € | 8128 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 1120 € | 852 € | 1534 € | 825 € | 1291 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 08.08.2024 | 16.01.2024 | 29.11.2022 | 29.11.2022 | 17.05.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 96,0 % | 92,0 % | 96,0 % | 94,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,0 % | 3,6 % | −1,9 % | −4,5 % | 9,7 % | 33,1 % | 22,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.