Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14624721

DevDrop OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14624721
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202535 488 €
  • KMKR numberEE102151200

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 12.12.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.12.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
DevDrop OÜ
Registrikood
14624721
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.12.2018
KMKR number
EE102151200
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kungla tn 13-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu35 488 €+9,9
Müügitulu muutus24 095 € → 35 488 €+14,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8872 €18 tuh €27 tuh €35 tuh €2019: 11 375 €20192020: 31 138 €20202021: 31 428 €20212022: 20 366 €20222023: 24 448 €20232024: 24 095 €20242025: 35 488 €35 488 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 35 488 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202535 488 €
2024Programmeerimine EMTAK 202524 095 €
2023Programmeerimine EMTAK 200824 448 €
2022Programmeerimine EMTAK 200820 366 €
2021Programmeerimine EMTAK 200831 428 €
2020Programmeerimine EMTAK 200831 138 €
2019Programmeerimine EMTAK 200811 375 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu35 488 €24 095 €24 448 €20 366 €31 428 €31 138 €11 375 €
Ärikasum enne makse3052 €4493 €4608 €−4878 €−1887 €8521 €6893 €
Aruandeaasta kasum3052 €4493 €4608 €−4878 €−1887 €8521 €6893 €
Tööjõukulud13 999 €10 138 €13 863 €20 680 €26 772 €15 677 €2049 €
Varad kokku23 837 €21 693 €15 830 €11 810 €17 525 €16 416 €7370 €
sh käibevarad23 771 €21 439 €15 037 €10 690 €15 037 €13 403 €4741 €
sh raha21 401 €10 684 €15 020 €
Omakapital22 862 €19 810 €15 317 €10 710 €15 588 €15 414 €6893 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised975 €1883 €513 €1100 €1937 €1002 €477 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest95,9 %91,3 %96,8 %90,7 %88,9 %93,9 %93,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,6 %18,6 %18,8 %-24,0 %-6,0 %27,4 %60,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang