RVR Solutions OÜ
- Registrikood14626335
- Asutatud2018 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- RVR Solutions OÜ
- Registrikood
- 14626335
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.12.2018
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Lembitu tn 2a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
23/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 404 € → 0,00 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258336021
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74301 | Kirjalik ja suuline tõlge | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 404 € |
| 2023 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 256 € |
| 2022 | Keeleõpe EMTAK 2008 | 400 € |
| 2021 | Keeleõpe EMTAK 2008 | 594 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 300 € |
| 2020 | Keeleõpe EMTAK 2008 | 1031 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 400 € |
| 2020 | Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 300 € |
| 2019 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 4760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 404 € | 256 € | 400 € | 894 € | 1731 € | 4760 € |
| Ärikasum enne makse | 913 € | −54,00 € | −748 € | 175 € | 728 € | 1062 € | −1096 € |
| Aruandeaasta kasum | 913 € | −54,00 € | −748 € | 175 € | 728 € | 1062 € | −1096 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 30 871 € | 14 457 € | 2621 € | 869 € | 694 € | 33,00 € | 1096 € |
| sh käibevarad | 29 498 € | 13 084 € | 1248 € | 0,00 € | 694 € | 33,00 € | 1096 € |
| sh raha | 12 468 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3480 € | 2568 € | 2621 € | 869 € | 694 € | 33,00 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 1096 € |
| Pikaajalised kohustised | 27 391 € | 11 889 € | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,3 % | 17,8 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 0,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -13,4 % | -292,2 % | 43,8 % | 81,4 % | 61,4 % | -23,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.