Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14627151

Castella OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14627151
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202564 206 €
  • KMKR numberEE102126374

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 17.12.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.12.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Castella OÜ
Registrikood
14627151
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.12.2018
KMKR number
EE102126374
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Rõugu tn 25

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu64 206 €+12,3
Müügitulu muutus57 347 € → 64 206 €+3,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €73 tuh €146 tuh €219 tuh €292 tuh €2020: 21 975 €20202021: 38 010 €20212022: 292 033 €292 033 €20222023: 53 670 €20232024: 57 347 €20242025: 64 206 €64 206 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Külaliskorterid teenis ettevõte 2025. aastal 44 918 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Külaliskorterid EMTAK 202544 918 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202519 288 €
2024Külaliskorterid EMTAK 202541 857 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202515 490 €
2023Külaliskorterid EMTAK 200839 733 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200813 937 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008237 667 €
2022Külaliskorterid EMTAK 200840 977 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200813 389 €
2021Külaliskorterid EMTAK 200824 479 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200813 531 €
2020Külaliskorterid EMTAK 200817 960 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084015 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 0020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu64 206 €57 347 €53 670 €292 033 €38 010 €21 975 €
Ärikasum enne makse19 020 €7895 €6748 €121 926 €13 731 €4299 €−2395 €
Aruandeaasta kasum19 020 €7895 €6748 €121 926 €13 731 €4299 €−2395 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku257 829 €254 981 €222 783 €231 513 €113 475 €97 057 €41 617 €
sh käibevarad12 315 €3591 €180 586 €176 882 €14 261 €41 099 €917 €
sh raha11 528 €650 €36 707 €36 070 €2445 €37 466 €
Omakapital176 224 €157 204 €149 309 €142 562 €20 635 €6904 €2605 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4255 €5677 €73 474 €88 951 €92 840 €90 153 €39 012 €
Pikaajalised kohustised77 350 €92 100 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest68,3 %61,7 %67,0 %61,6 %18,2 %7,1 %6,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust29,6 %13,8 %12,6 %41,8 %36,1 %19,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang