Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14627914

Ereiser OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14627914
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202536 000 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 57 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 17.12.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.12.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Ereiser OÜ
Registrikood
14627914
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.12.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuuliku tee 4c
Aadress kehtib alates
17.12.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tarmo Pärna100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tarmo PärnaJuhatuse liige17.12.2018

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu36 000 €+10
Müügitulu muutus36 000 € → 36 000 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43411KatusetöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9000 €18 tuh €27 tuh €36 tuh €202136 000 €20222023202436 000 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 36 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Katusetööd EMTAK 202536 000 €
2024Müüritööd EMTAK 202536 000 €
2023Müüritööd EMTAK 200833 000 €
2022Müüritööd EMTAK 200836 000 €
2021Müüritööd EMTAK 200830 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201920201202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu36 000 €36 000 €33 000 €36 000 €30 000 €
Ärikasum9511 €11 469 €9584 €7110 €8442 €−40,00 €
Kasum enne tulumaksustamist9514 €11 470 €9584 €7110 €8442 €−40,00 €
Aruandeaasta kasum9514 €10 473 €8767 €6610 €8442 €−40,00 €
Tööjõukulud15 635 €20 440 €19 343 €18 357 €17 847 €0,00 €0,00 €
Varad kokku40 506 €30 548 €24 660 €20 053 €18 512 €18 692 €17 960 €
sh käibevarad40 506 €30 548 €24 660 €20 053 €18 512 €18 692 €17 960 €
sh raha39 354 €29 047 €16 047 €16 012 €
Omakapital32 619 €23 105 €17 260 €12 994 €8384 €−58,00 €−40,00 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum23 105 €12 632 €8493 €6384 €−58,00 €−40,00 €
Lühiajalised kohustised7887 €7443 €7400 €7059 €10 128 €18 750 €18 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111100
Aruanne esitatud01.07.202601.07.202515.07.202410.08.202308.08.202320.07.202225.04.2022
Omakapitali osakaal varadest80,5 %75,6 %70,0 %64,8 %45,3 %−0,3 %−0,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust26,4 %29,1 %26,6 %18,4 %28,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang