Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14629977

SaveIT Services OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14629977
  • Asutatud2018 (7 a)
  • Töötajaid 20200
  • Müügitulu 202037 050 €

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201820192020202120222023202420252026Asutatud 20.12.2018Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.12.2018 2018, Esimene aruanne 2019, Viimane aruanne 2020, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SaveIT Services OÜ
Registrikood
14629977
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.12.2018
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Oleksandr Saveliev100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Oleksandr SavelievJuhatuse liige29.10.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Oleksandr Savelievotsene osalus18.03.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu37 050 €+10,1
Müügitulu muutus134 272 € → 37 050 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62011ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €34 tuh €67 tuh €101 tuh €134 tuh €134 272 €201937 050 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2020. aastal 37 050 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Programmeerimine EMTAK 200837 050 €
2019Programmeerimine EMTAK 2008134 272 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201902020
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20200
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20202019
Müügitulu37 050 €134 272 €
Ärikasum−3951 €4048 €
Kasum enne tulumaksustamist−3951 €4027 €
Aruandeaasta kasum−3951 €4027 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €
Varad kokku96,00 €4991 €
sh käibevarad96,00 €4991 €
sh raha56,00 €4951 €
Omakapital76,00 €4027 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum4027 €
Lühiajalised kohustised20,00 €964 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00
Aruanne esitatud25.10.202217.08.2022
Omakapitali osakaal varadest79,2 %80,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust−10,7 %3,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang