SuperSmash OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 252 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14634688
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20201
- Müügitulu 202017 457 €
Üldandmed
- Ärinimi
- SuperSmash OÜ
- Registrikood
- 14634688
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.01.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
21/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 17 457 € | +7,1 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 252 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56101 | Restoranid jm toitlustuskohad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranid jm toitlustuskohad teenis ettevõte 2020. aastal 17 457 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 17 457 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 17 457 € | — |
| Ärikasum enne makse | 35,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 35,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 6078 € | 8643 € |
| Varad kokku | 9818 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 9818 € | 2500 € |
| sh raha | 2704 € | 2500 € |
| Omakapital | 2535 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7283 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 252 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.