Registrikaart · Äriregistri kanne 14634961
AutoPitti OÜ
- Registrikood14634961
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202588 726 €
- KMKR numberEE102126138
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AutoPitti OÜ
- Registrikood
- 14634961
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2019
- KMKR number
- EE102126138
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Ambla alevik, Pikk tn 25-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 88 726 € | +13,6 | |
| Müügitulu muutus | 108 375 € → 88 726 € | -5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256988185
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 88 726 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 88 726 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 108 375 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 8879 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2348 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 4065 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 726 € | 108 375 € | 8879 € | 2348 € | 0,00 € | 0,00 € | 4065 € |
| Ärikasum enne makse | −63 849 € | 7406 € | 2310 € | 2165 € | −191 € | −188 € | 1058 € |
| Aruandeaasta kasum | −63 852 € | 7405 € | 2310 € | 2165 € | −191 € | −188 € | 1058 € |
| Tööjõukulud | 18 367 € | 30 216 € | 15 244 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 78 043 € | 192 254 € | 39 187 € | 5344 € | 3178 € | 3370 € | 3558 € |
| sh käibevarad | 61 125 € | 174 581 € | 11 185 € | 5344 € | 3178 € | 3370 € | 3558 € |
| sh raha | 4372 € | 1883 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | −48 793 € | 15 059 € | 7654 € | 5344 € | 3178 € | 3370 € | 3558 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 103 414 € | 53 919 € | 6533 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 23 422 € | 123 276 € | 25 000 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -62,5 % | 7,8 % | 19,5 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -72,0 % | 6,8 % | 26,0 % | 92,2 % | — | — | 26,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.