Registrikaart · Äriregistri kanne 14635340
Modular Nordic OÜ
- Registrikood14635340
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025393 261 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Modular Nordic OÜ
- Registrikood
- 14635340
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2019
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 110
- Aadress kehtib alates
- 15.05.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andis Lesčinskis | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 22.07.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andis Lesčinskis | Juhatuse liige | 22.07.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andis Lesčinskis | otsene osalus | 22.07.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 393 261 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 393 261 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 393 261 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 87 270 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 221 740 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2020)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 57 479 € ehk 66 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 57 479 € |
| Eesti | 29 791 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 393 261 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 87 270 € | 221 740 € |
| Ärikasum | −7692 € | 0,00 € | 0,00 € | −1651 € | −1503 € | 31 804 € | 185 151 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 292 € | 0,00 € | −403 € | −1937 € | −1496 € | 32 119 € | 185 159 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 292 € | 0,00 € | −403 € | −1937 € | −1496 € | 32 119 € | 185 159 € |
| Tööjõukulud | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 16 482 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 198 150 € | 241 897 € | 241 897 € | 242 300 € | 244 237 € | 250 019 € | 222 532 € |
| sh käibevarad | 198 150 € | 241 897 € | 241 897 € | 242 300 € | 244 237 € | 250 019 € | 222 532 € |
| sh raha | 196 334 € | 7219 € | 7219 € | 7114 € | 52 374 € | 75 512 € | — |
| Omakapital | 198 150 € | 213 442 € | 213 442 € | 213 845 € | 215 782 € | 217 278 € | 187 659 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 208 442 € | 213 442 € | 213 845 € | 215 782 € | 217 278 € | 185 159 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 28 455 € | 28 455 € | 28 455 € | 28 455 € | 32 741 € | 34 873 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 18.06.2026 | 23.09.2024 | 17.12.2023 | 07.08.2023 | 12.11.2021 | 23.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 88,2 % | 88,2 % | 88,3 % | 88,3 % | 86,9 % | 84,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,6 % | — | — | — | — | 36,8 % | 83,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.