Turundusinfo

Benevix OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14636351
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202528 578 €

Üldandmed

Ärinimi
Benevix OÜ
Registrikood
14636351
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.01.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 107

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu28 578 €+9
Müügitulu muutus30 150 € → 28 578 €-1,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
96211Juuksuriteenindus ja habemeajaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 29 198 €2020: 19 758 €2021: 28 010 €2022: 27 810 €2023: 29 760 €2024: 30 150 €30 150 €2025: 28 578 €28 578 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 28 578 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202528 578 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202530 150 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200829 760 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200827 810 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200828 010 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200819 758 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200829 198 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2019: 222020: 22021: 22022: 22023: 22024: 22025: 112019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212
20202
20192

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu28 578 €30 150 €29 760 €27 810 €28 010 €19 758 €29 198 €
Ärikasum enne makse77,00 €64,00 €83,00 €213 €324 €73,00 €1813 €
Aruandeaasta kasum77,00 €64,00 €83,00 €213 €324 €73,00 €1813 €
Tööjõukulud19 183 €21 422 €19 962 €17 728 €17 435 €13 947 €16 546 €
Varad kokku7187 €7869 €6965 €6890 €6804 €6191 €6259 €
sh käibevarad7187 €7869 €6965 €6890 €6804 €6191 €6259 €
sh raha7187 €7869 €6965 €6890 €6804 €6191 €6259 €
Omakapital5147 €5070 €5006 €4923 €4710 €4386 €4313 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2040 €2799 €1959 €
Pikaajalised kohustised1967 €2094 €1805 €1946 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222222
Omakapitali osakaal varadest71,6 %64,4 %71,9 %71,5 %69,2 %70,8 %68,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,3 %0,2 %0,3 %0,8 %1,2 %0,4 %6,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang