Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14637221

Wordmark OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14637221
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202597 576 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 07.01.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.01.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Wordmark OÜ
Registrikood
14637221
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.01.2019
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
Aadress kehtib alates
13.06.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Fahri Özkaramanli100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Fahri ÖzkaramanliJuhatuse liige07.01.2019
InCorpora OÜKontaktisik13.06.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Fahri Özkaramanliotsene osalus13.04.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu97 576 €+14
Müügitulu muutus93 884 € → 97 576 €+1,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58291Muu tarkvara kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €28 tuh €56 tuh €83 tuh €111 tuh €201920202021111 180 €20222023202497 576 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 97 576 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 202597 576 €
2024Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 202593 884 €
2023Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200874 503 €
2022Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008111 180 €
2021Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200895 021 €
2020Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200873 385 €
2019Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200834 448 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201912020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20190

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu97 576 €93 884 €74 504 €111 180 €95 021 €73 385 €34 448 €
Ärikasum−6355 €−14 089 €−39 270 €−5652 €4718 €28 951 €32 602 €
Kasum enne tulumaksustamist−7527 €−12 353 €−39 864 €−5648 €4721 €28 955 €32 603 €
Aruandeaasta kasum−7527 €−12 353 €−39 864 €−5648 €4721 €28 955 €32 603 €
Tööjõukulud92 000 €89 000 €96 000 €104 000 €90 000 €36 000 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku18 708 €16 084 €31 670 €63 534 €69 148 €64 427 €35 577 €
sh käibevarad18 708 €16 084 €31 670 €63 534 €69 148 €64 427 €35 577 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha16 536 €13 603 €19 051 €63 101 €68 911 €64 379 €
Omakapital3387 €10 914 €23 267 €63 131 €68 779 €64 058 €35 103 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum8414 €20 767 €60 631 €66 279 €61 558 €32 603 €
Lühiajalised kohustised15 321 €5170 €8403 €403 €369 €369 €474 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111110
Ärikasum enne kulumit−6355 €−14 089 €−39 270 €−5652 €4718 €28 951 €32 602 €
Aruanne esitatud16.07.202602.07.202516.07.202424.04.202315.03.202203.05.202112.04.2021
Omakapitali osakaal varadest18,1 %67,9 %73,5 %99,4 %99,5 %99,4 %98,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust−7,7 %−13,2 %−53,5 %−5,1 %5,0 %39,5 %94,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang