Dragon Communication OÜ
- Registrikood14639361
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 250 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Dragon Communication OÜ
- Registrikood
- 14639361
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 39 250 € | +10,3 |
| Müügitulu muutus | 39 500 € → 39 250 € | -0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +393770896180
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 39 250 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 39 250 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 39 500 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 39 400 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 39 613 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 33 665 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 28 445 € |
| 2019 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 7450 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 250 € | 39 500 € | 39 400 € | 39 613 € | 33 665 € | 28 445 € | 7450 € |
| Ärikasum enne makse | −477 € | −1,00 € | 61,00 € | −233 € | −44,00 € | 100 € | 448 € |
| Aruandeaasta kasum | −477 € | −1,00 € | 61,00 € | −233 € | −44,00 € | 100 € | 448 € |
| Tööjõukulud | 38 050 € | 35 600 € | 31 950 € | 24 500 € | 1652 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 327 € | 192 € | 194 € | 132 € | 365 € | 3130 € | 448 € |
| sh käibevarad | 327 € | 192 € | 194 € | 132 € | 365 € | 3130 € | 448 € |
| sh raha | 327 € | 192 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | −285 € | 192 € | 194 € | 132 € | 365 € | 548 € | 448 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 612 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2582 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -87,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 17,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,2 % | -0,0 % | 0,2 % | -0,6 % | -0,1 % | 0,4 % | 6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.