Registrikaart · Äriregistri kanne 14641412
UltimateBeauty OÜ
- Registrikood14641412
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025457 792 €
- KMKR numberEE102129504
- Sellel aadressil on registreeritud 147 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- UltimateBeauty OÜ
- Registrikood
- 14641412
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.01.2019
- KMKR number
- EE102129504
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7b
- Aadress kehtib alates
- 25.08.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sandra Volkov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sandra Volkov | Juhatuse liige | 14.01.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sandra Volkov | otsene osalus | 15.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 457 792 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 457 935 € → 457 792 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725205777
- Veebilehtultimatebeauty.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10891 | Mujal liigitamata toiduainete tootmine | Põhitegevusala |
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata toiduainete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 251 786 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata toiduainete tootmine EMTAK 2025 | 251 786 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 206 006 € |
| 2024 | Mujal liigitamata toiduainete tootmine EMTAK 2025 | 251 864 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 206 071 € |
| 2023 | Mujal liigitamata toiduainete tootmine EMTAK 2008 | 302 767 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 247 718 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 399 703 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 225 575 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 155 449 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 62 591 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 457 792 € | 457 935 € | 550 485 € | 399 703 € | 225 575 € | 155 449 € | 62 591 € |
| Ärikasum | 40 491 € | 9755 € | 20 264 € | 19 943 € | 112 495 € | 36 154 € | 3489 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 566 € | 5497 € | 17 207 € | 19 149 € | 111 735 € | 36 152 € | 3679 € |
| Aruandeaasta kasum | 35 566 € | 5237 € | 14 707 € | 19 149 € | 111 735 € | 36 152 € | 3679 € |
| Tööjõukulud | 37 712 € | 41 586 € | 47 240 € | 32 458 € | 12 291 € | 5871 € | 2944 € |
| Põhivarade kulum | 2947 € | 6057 € | 5984 € | 4684 € | 2559 € | 166 € | — |
| Varad kokku | 229 538 € | 295 050 € | 238 134 € | 235 606 € | 225 050 € | 64 736 € | 33 262 € |
| sh käibevarad | 186 327 € | 254 226 € | 191 253 € | 195 956 € | 181 258 € | 62 144 € | 33 262 € |
| sh põhivarad | 43 211 € | 40 824 € | 46 881 € | 39 650 € | 43 792 € | 2592 € | — |
| sh raha | 32 273 € | 28 123 € | 23 298 € | 20 994 € | 15 159 € | 16 456 € | — |
| Omakapital | 166 640 € | 180 574 € | 176 940 € | 172 115 € | 154 067 € | 42 331 € | 6179 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 128 574 € | 172 837 € | 159 733 € | 150 466 € | 39 832 € | 3679 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 44 667 € | 102 360 € | 48 701 € | 41 704 € | 34 960 € | 13 780 € | 27 083 € |
| Pikaajalised kohustised | 18 231 € | 12 116 € | 12 493 € | 21 787 € | 36 023 € | 8625 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 43 438 € | 15 812 € | 26 248 € | 24 627 € | 115 054 € | 36 320 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 26.06.2024 | 21.04.2023 | 28.06.2022 | 23.04.2021 | 03.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,6 % | 61,2 % | 74,3 % | 73,1 % | 68,5 % | 65,4 % | 18,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,8 % | 1,1 % | 2,7 % | 4,8 % | 49,5 % | 23,3 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.