Registrikaart · Äriregistri kanne 14642541
ANDJA TALU OÜ
- Registrikood14642541
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202560 599 €
- KMKR numberEE102137787
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ANDJA TALU OÜ
- Registrikood
- 14642541
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2019
- KMKR number
- EE102137787
- Osa- või aktsiakapital
- 84 225 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Ridaküla, Mustpea
- Aadress kehtib alates
- 16.09.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Stoyna Electricity OÜ | 78,13 % · 65 803 € | Ainuomand | 22.09.2025 |
| Galina Petuhhova | 11,87 % · 10 000 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
| Aleksandr Apolinsky | 10 % · 8422 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Apolinsky | Juhatuse liige | 15.01.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Apolinsky | otsene osalus | 06.02.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 60 599 € | +12 | |
| Müügitulu muutus | 49 741 € → 60 599 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725016655
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 3512 | Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest teenis ettevõte 2025. aastal 60 599 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest EMTAK 2025 | 60 599 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest EMTAK 2025 | 49 741 € |
| 2023 | Elektrienergia tootmine EMTAK 2008 | 41 954 € |
| 2022 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2008 | 104 150 € |
| 2022 | Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 2008 | 15 585 € |
| 2021 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2008 | 80 501 € |
| 2021 | Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 2008 | 24 170 € |
| 2020 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2008 | 52 441 € |
| 2020 | Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 2008 | 31 131 € |
| 2019 | Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 2008 | 16 350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektrienergia müük Elektrienergia | Majandustegevusteade | Kehtiv | 23.03.2021 |
| Renditööjõu vahendamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 23.03.2021 |
| Töövahendus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 23.03.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 599 € | 49 741 € | 41 954 € | 119 735 € | 104 671 € | 83 572 € | 16 350 € |
| Ärikasum | 58 091 € | 54 851 € | 41 421 € | 50 757 € | 61 567 € | 47 225 € | 10 211 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 917 € | 46 685 € | 31 054 € | 47 625 € | 59 773 € | 36 546 € | 10 211 € |
| Aruandeaasta kasum | 47 917 € | 46 685 € | 31 054 € | 47 625 € | 59 773 € | 36 546 € | 10 211 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5195 € | 20 495 € | 15 930 € | 1128 € |
| Põhivarade kulum | 1101 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 561 € | 11 698 € | 2893 € | — |
| Varad kokku | 801 986 € | 850 099 € | 862 761 € | 875 905 € | 878 708 € | 720 783 € | 48 339 € |
| sh käibevarad | 91 656 € | 89 769 € | 86 341 € | 107 146 € | 97 388 € | 23 715 € | 9686 € |
| sh põhivarad | 710 330 € | 760 330 € | 776 420 € | 768 759 € | 781 320 € | 697 068 € | 38 653 € |
| sh raha | 5954 € | 1117 € | 2693 € | 789 € | 2789 € | 3540 € | — |
| Omakapital | 752 486 € | 754 569 € | 736 228 € | 755 174 € | 707 549 € | 503 956 € | 47 211 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 84 225 € | 84 225 € | 84 225 € | 84 225 € | 84 225 € | 37 000 € | 37 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 236 979 € | 190 294 € | 159 240 € | 111 615 € | 51 842 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 500 € | 50 430 € | 54 435 € | 79 336 € | 98 192 € | 108 663 € | 1128 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 45 100 € | 72 098 € | 41 395 € | 72 967 € | 108 164 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 59 192 € | 54 851 € | 41 421 € | 63 318 € | 73 265 € | 50 118 € | — |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 08.05.2025 | 13.08.2024 | 13.10.2023 | 18.03.2022 | 11.06.2021 | 26.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,8 % | 88,8 % | 85,3 % | 86,2 % | 80,5 % | 69,9 % | 97,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 79,1 % | 93,9 % | 74,0 % | 39,8 % | 57,1 % | 43,7 % | 62,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.