kodugurmee.ee OÜ
- Registrikood14643440
- Asutatud2019 (7 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025312 828 €
- KMKR numberEE102520048
Üldandmed
- Ärinimi
- kodugurmee.ee OÜ
- Registrikood
- 14643440
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.01.2019
- KMKR number
- EE102520048
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Lelle alevik, Kase tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 7 aastat registris | +17,5 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 312 828 € | +18,6 |
| Müügitulu muutus | 277 840 € → 312 828 € | +3,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255699151
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 312 828 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 312 828 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 277 840 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 57 670 € |
| 2022 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 70 127 € |
| 2021 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 29 454 € |
| 2020 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 9410 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 312 828 € | 277 840 € | 57 670 € | 70 127 € | 29 454 € | 9410 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 2574 € | 4512 € | 7580 € | −4637 € | 8203 € | −1304 € | −2248 € |
| Aruandeaasta kasum | 487 € | 4512 € | 7580 € | −4637 € | 8203 € | −1304 € | −2248 € |
| Tööjõukulud | 86 220 € | 68 795 € | 12 333 € | 15 212 € | — | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 30 096 € | 34 235 € | 24 236 € | 12 327 € | 13 936 € | 4602 € | 5252 € |
| sh käibevarad | 21 493 € | 28 182 € | 19 885 € | 10 222 € | 13 602 € | 4089 € | 4750 € |
| sh raha | 2899 € | 15 540 € | 5789 € | 2475 € | 7890 € | 2606 € | 4750 € |
| Omakapital | 13 933 € | 20 846 € | 16 334 € | 2514 € | 7151 € | −1052 € | 252 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 163 € | 13 389 € | 7902 € | 9813 € | 6785 € | 5410 € | 5000 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 244 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,3 % | 60,9 % | 67,4 % | 20,4 % | 51,3 % | -22,9 % | 4,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 1,6 % | 13,1 % | -6,6 % | 27,9 % | -13,9 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.