Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14644563

Riotgaze Media OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14644563
  • Asutatud2019 (7 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202524 262 €

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 18.01.2019Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2019 2019, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Riotgaze Media OÜ
Registrikood
14644563
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2019
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Virbi tn 7-15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg7 aastat registris+17,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu24 262 €+8,4
Müügitulu muutus18 295 € → 24 262 €+9,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
59111Kinofilmide ja videote tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6066 €12 tuh €18 tuh €24 tuh €2019: 10 134 €2019ei kajastu20202021: 10 268 €20212022: 21 438 €20222023: 23 670 €20232024: 18 295 €20242025: 24 262 €24 262 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kinofilmide ja videote tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 24 262 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 202524 262 €
2024Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 202516 368 €
2024Logistikaalane tegevus EMTAK 20251927 €
2023Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 200823 670 €
2022Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 200821 438 €
2021Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 200810 268 €
2019Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 200810 134 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112019: 1120192020: 020202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200
20191

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu24 262 €18 295 €23 670 €21 438 €10 268 €0,00 €10 134 €
Ärikasum enne makse760 €−3843 €−943 €492 €1799 €−6,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum760 €−3843 €−943 €492 €1799 €−6,00 €0,00 €
Tööjõukulud7403 €11 132 €11 944 €10 753 €6251 €0,00 €2890 €
Varad kokku1151 €265 €5244 €6165 €3303 €110 €116 €
sh käibevarad1151 €265 €5244 €6165 €3303 €110 €116 €
sh raha350 €265 €
Omakapital761 €1,00 €3844 €2286 €1794 €−6,00 €0,00 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised390 €264 €1400 €3879 €1509 €116 €116 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111101
Omakapitali osakaal varadest66,1 %0,4 %73,3 %37,1 %54,3 %-5,5 %0,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,1 %-21,0 %-4,0 %2,3 %17,5 %0,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang